KAHRAMANMARAŞ NURHAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Büyük Önder Atatürk’ün çocuklarımıza hediye ettiği ve Dünyadaki tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde büyük bir katılım ve neşe ile kutlandı.23 Nisan 2017 Pazar günü saat 09:00´da Kaymakamlık çelengi Kaymakam Sayın İsmail PENDİK  tarafından, Belediye Başkanlığı çelengi Belediye Başkanı Ahmet AKKUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi Müdürümüz Hüseyin MARANGOZ tarafından  Atatürk anıtına sunuldu. Kutlamalar günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiirler ve öğrencilerimizin hazırlamış olduğu birbirinden güzel gösterilerle devam etti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Büyük Önder Atatürk’ün çocuklarımıza hediye ettiği ve Dünyadaki tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde büyük bir katılım ve neşe ile kutlandı.
23 Nisan 2017 Pazar günü saat 09:00´da Kaymakamlık çelengi Kaymakam Sayın İsmail PENDİK  tarafından, Belediye Başkanlığı çelengi Belediye Başkanı Ahmet AKKUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi Müdürümüz Hüseyin MARANGOZ tarafından  Atatürk anıtına sunuldu.

Kutlamalar günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiirler ve öğrencilerimizin hazırlamış olduğu birbirinden güzel gösterilerle devam etti.

 

Hüseyin MARANGOZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Seyitaliler mah. Atatürk Bulvarı Nurhak/KAHRAMANMARAŞ - 03444712267

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.